Rezultati takmičenja “Memorijal Aca Panić”

ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

13.05.2024.

бодови награда
укупно
Припремни разред
1. Мила Петровић 100 I
2. Меланија Карић 98 I
Први разред
1. Љубица Ћирић 100 I
2. Стефан Радосављевић 100 I – Лауреат
3. Дуња Ђурановић 99 I
4. Ема Томић 99 I
5. Симона Мишкељин 99 I
6. Ружица Кљајић 97 I
7. Петра Тимотијевић 97 I
8. Татјана Недић 97 I
9. Лазар Ристић 97 I
10. Хана Симић 96 I
11. Дуња Билић 95 I
12. Христина Белушевић 95 I
13. Вања Соскић 95 I
14. Нина Хркаловић 95 I
15. Стефанија Карић 95 I
16. Марија Винчић 93 I
17. Дуња Гупта 93 I
18. Павле Јовановић 91 I
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

13.05.2024.

бодови награда
укупно
Други разред
1. Анђелина Љубеновић 100 I
2. Сиа Парадиновић 100 I
3. Филип Јаковљевић 99 I
4. Нађа Николић 98 I
5. Наташа Влаховић 98 I
6. Јана Савковић 97 I
7. Хелена Милићевић Петровић 95 I
8. Даница Ивановић 95 I
9. Урош Ристановић 95 I
10. Олга Војновић 93 I
11. Александра Јовановић 93 I
12. Сара Ђаков 93 I
13. Софија Пантелић 90 I
14. Магдалена Весић 89 II
15. Нађа Павловић 86 II
16. Милица Тулимировић 85 II
17. Коста Благојевић 85 II
18. Нађа Милићевић / /
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

13.05.2024.

бодови награда
укупно
Трећи разред
1. Радислав Марковић 100 I
2. Лена Беговић 100 I
3. Уна Ристановић 100 I
4. Анастасија Димитријевић 100 I – Лауреат
5. Дориан Ражић 99 I
6. Василије Ћирић 99 I
7. Лазар Ђурић 98 I
8. Андреа Закић 96 I
9. Маша Бугарчић 95 I
10. Теодора Јовановић 94 I
11. Елена Милутиновић 94 I
12. Теодора Рајковић 93 I
13. Теодора Чабаркапа 92 I
14. Ива Вукајловић 91 I
15. Вукан Витковић 91 I
16. Катарина Брановић 90 I
17. Анђела Илић 88 II
18. Симона Лојковић 87 II
19. Михајло Бабић 83 II
20. Ана Грабеж 82 II
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

13.05.2024.

бодови награда
укупно
Четврти разред
1. Вања Грубор 99 I
2. Елена Јелесић 99 I
3. Иван Бојовић 96 I
4. Вера Војновић 94 I
5. Ања Јовановић 92 I
6. Лана Кнежевић 91 I
7. Кристина Костадиновић 90 I
8. Адријана Ивановић 89 II
9. Теодора Урошевић 80 II
10. Аника Љубинковић 80 II
11. Милица Анастасов 78 III
12. Инес Младеновић 77 III
13. Душан Тодоровић 70 III
14. Сташа Лучић / /
15. Катарина Мирчета / /
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

14.05.2024.

бодови награда
укупно
Први разред
1. Ања Бувач 100 I
2. Ксенија Улемек 100 I
3. Ђурђа Петровић 100 I
4. Елена Радојковић 100 I
5. Филип Теофиловић 99 I
6. Сташа Игњатовић 99 I
7. Милош Јелић 98 I
8. Елена Стојановић 98 I
9. Исидора Митровић 98 I
10. Арија Мировић 97 I
11. Даница Милошевић 97 I
12. Матија Улемек 96 I
13. Даница Радовић 95 I
14. Анђела Луковић 95 I
15. Лола Стојковић 95 I
16. Јован Улемек 93 I
17. Љубица Тричковић 91 I
18. Лазар Вучковић 90 I
19. Нађа Вучковић 90 I
20. Ања Ванковић / /
21. Борис Банковић / /
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

14.05.2024.

бодови награда
укупно
Други разред
1. Петра Богосављевић 100 I – Лауреат
2. Дуња Радуловић 99 I
3. Јован Ђиновић 99 I
4. Јована Јанковић 99 I
5. Анастасија Живановић 99 I
6. Нађа Стојић 98 I
7. Софија Петровић 97 I
8. Василије Милојевић 97 I
9. Маша Радовановић 97 I
10. Тереза Станисављевић 96 I
11. Нађа Стаменковић 95 I
12. Софија Лауш 95 I
13. Сара Томић 94 I
14. Милица Стоиљковић 91 I
15. Хана Хогл 90 I
16. Зарија Ћустић 90 I
17. Филип Максимовић 90 I
18. Нађа Крушић 87 II
19. Николина Лазаревић 85 II
20. Нина Брадић 82 II
21. Катарина Пићурић 81 II
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

14.05.2024.

бодови награда
укупно
Трећи разред
1. Уна Исаковић 100 I
2. Лена Биорац 99 I
3. Мања Милић 99 I
4. Петра Лауш 98 I
5. Вера Доцић 98 I
6. Хана Миленковић 95 I
7. Лана Зајић 93 I
8. Нађа Јерковић 93 I
9. Лена Томић 88 II
10. Ђорђе Пауновић 86 II
11. Јована Савић 80 II
12. Петра Димић 80 II
13. Ана Прусац / /
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

14.05.2024.

бодови награда
укупно
Четврти разред
1. Гвозден Момчиловић 100 I – Лауреат
2. Стефан Максимовић 96 I
3. Петра Добросављевић 96 I
4. Павле Пешић 93 I
5. Jaња Марковић 93 I
6. Јована Јевтић 92 I
7. Филип Живановић 90 I
8. Дуња Умељић 90 I
9. Дуња Елез 90 I
10. Новак Добросављевић 88 II
11. Андреја Маринковић 88 II
12. Јован Живојиновић 80 II
13. Лена Ђурић 75 III
14. Стефан Прусац / /
ДИСЦИПЛИНА

ВИОЛИНА и ВИОЛА

15.05.2024.

бодови награда
укупно
Први разред
1. Миона Ђорђевић 100 I
2. Габријела Витакић 98 I
3. Михајло Бакоч 98 I
4. Ивона Стевановић 98 I
5. Калина Вујовић 98 I
6. Коста Антић 97 I
7. Теодора Скерлић 97 I
8. Катарина Којовић 97 I
9. Анђела Јанковић 96 I
10. Анђела Јовић 96 I
11. Јана Цветковић 96 I
12. Ленка Петровић 95 I
13. Маша Марковић 95 I
14. Ирина Цветковић 94 I
15. Тијана Ракић 94 I
16. Мирјана Голубовић 93 I
17. Петра Чампар 92 I
18. Уна Стојановић 90 I
19. Софија Стошић 89 II
20. Магдалена Пантовић 89 II
21. Елена Савић / /
Други разред
1. Теодора Стојаковић 100 I – Лауреат
2. Тамара Игњатовић 99 I
3. Емилија Јовановић 99 I
4. Алекса Маслек 99 I
5. Невена Гашић 95 I
6. Дуња Ђурић 94 I
7. Андреа Савић 94 I
8. Миа Травица 93 I
9. Кристина Јовановић 91 I
10. Викторија Павловић 90 I
11. Поља Вукадиновић 90 I
12. Николина Ракић 86 II
13. Петра Лазаревић 85 II
Трећи разред
1. Aња Ћирковић 97 I
2. Лука Ђорђевић 97 I
3. Вида Дакић 95 I
4. Марија Опачић 90 I
5. Вања Јанићијевић 88 II
6. Неда Ђурђевић 88 II
Четврти разред
1. Зоја Станковић 97 I
2. Војислав Савић 95 I
Пети разред
1. Јелена Вучетић 98 I
Први разред СМШ – ВИОЛИНА
1. Петра Вргоч 98 I
Први разред СМШ – ВИОЛА
1. Соња Жунић 100 I – Лауреат
Други разред СМШ – ВИОЛА
1. Стефан Марић 95 I
2. Емилија Видицки / /

 

ДИСЦИПЛИНА ГИТАРА 15.05.2024. бодови награда
укупно
Први разред
1. Лука Коварбашић 100 I
2. Лука Симеуновић 98,00 I
3. Бисенија Павловић 92,00 I
4. Вук Стошић 91,00 I
5. Марија Милисављевић 90,00 I
6. Михајло Булатовић 87,67 II
7. Богдан Гавриловић 87,00 II
8. Немања Трнинић 87,00 II
Други разред
1. Ђорђе Николић 98,00 I
2. Мила Аврамовић 96,00 I
3. Марија Јарић 92,33 I
4. Јован Пантић 91,33 I
5. Ђорђе Павловић 88,67 II
6. Дуња Марковић 88,67 II
7. Ива Јовановић 88,33 II
8. Вукашин Волф 86,67 II
9. Стефан Соскић 86,00 II
Трећи разред
1. Максим Станисављевић 100 I
2. Вукашин Сарић 95,00 I
3. Лазар Никитовић 91,00 I
4. Страхиња Антић 89,00 II
5. Арсеније Николић 85,00 II
Четврти разред
1. Ана Милојевић 100 I – Лауреат
2. Ленка Угриновић 92,00 I
3. Ђорђе Прокић 89,00 II
4. Симеон Недић 88,00 II
5. Анастасија Савковић 86,00 II
6. Лена Симић 85,00 II
7. Аника Лола Благојевић 79,00 III
8. Лазар Лазаревић / /
Пети разред
1. Јован Василић / /
Шести разред
1. Анастасија Трајковић 98,00 I
2. Тамара Анђелкоска 96,00 I
3. Јован Мишковић 82,00 II
4. Лазар Ристовић 80,00 II
ДИСЦИПЛИНА СОЛО ПЕВАЊЕ 15.05.2024. бодови награда
укупно
Први разред – женски гласови
1. Ивона Хуфнагел 98 I
2. Николина Милановић 97 I
3. Софија Јанковић 96 I
4. Хана Баралић 95 I
5. Елена Старчевић 90 I
6. Николина Добричић 89 II
7. Викторија Давидоски 88 II
8. Анђела Милетић 87 II
Први разред – мушки гласови
1. Константин Павићевић 98 I
2. Андрија Гајић 97 I
Други разред – женски гласови
1. Јана Јовановић 99 I
2. Тамара Живановић 98 I
3. Николина Максимовић 97 I
4. Даница Лукић 96 I
5. Дуња Нешковић 89 II
Други разред – мушки гласови
1. Маријо Јовановић 96 I
2. Михаило Дабетић 95 I
Трећи разред – женски гласови
1. Маша Стојановић 100 I
2. Катарина Павловић 98 I
3. Милица Мишић 92 I
4. Тамара Ивановић 91 I
5. Елена Георгиев 90 I
6. Лана Спасојевић 88 II
7. Лена Игњатовић / /
Трећи разред – мушки гласови
1. Божидар Сердаревић 95 I
2. Тодор Радосављевић / /
Четврти разред женски гласови
1. Ружица Цвијетић 100 I – Лауреат
2. Теодора Чаировић 96 I
3. Петра Гајић 95 I
4. Наталија Станишић 94 I
5. Милица Петровић 92 I
6. Дуња Пуповац / /
ДИСЦИПЛИНА ФЛАУТА 16.05.2024. бодови награда
укупно
Први разред
1. Ленка  Гулицовски 97 I
2. Милица Цветковић 96 I
3. Василије Ристић 95 I
4. Хелена Топаловић 94 I
Други разред
1. Јана Бабић 96 I
2. Милица Џамбеговић 95 I
3. Бранкица Гајић 94 I
Трећи разред
1. Ђурђа Поповић 97 I
2. Лила Милошевић 96 I
3. Хана Ескић / /
Четврти разред
1. Анђела Симуноски 100  I – Лауреат
2. Александра Вуковић 96 I
3. Нина Ристић 94 I
Пети разред
1. Дуња Миленковић 95 I
ДИСЦИПЛИНА КЛАРИНЕТ 16.05.2024. бодови  

награда

укупно
Први разред
1. Сара Благојевић 96 I
Други разред
1. Михајло Тодоровић 100 I – Лауреат
2. Теодора Митровић 95 I
Трећи разред
1. Магдалена Миливојевић 99 I
2. Вук Милутиновић 91 I
Четврти разред
1. Јана Јованчевић 96 I
2. Дуња Илић 94 I
Пети разред
1. Немања Костић 98 I
ДИСЦИПЛИНА КАМЕРНА МУЗИКА 16.05.2024. Школа

 

бодови награда
укупно
1. Клавирски дуо „Звездице“

– Лена Николић – Клавир III

– Маша Рогожарски – Клавир III

Класа, Ивана Илић

МШ „Стеван Мокрањац“ – Пожаревац,

 

100 I – Лауреат
2. Клавирски дуо „Fascination“

– Елена Ферлеж – Клавир III

– Ана Рајковић – Клавир III

Класа, Наташа Петровић

МШ „Стеван Мокрањац“ – Пожаревац,

 

99 I
3. Клавирски дуо „Allegro“

–  Ана Прерадовић – Клавир III

– Тара Топић – Клавир IV

Класа Далиборка Ђаковић

ЈУ МШ „Константин Бабић“ – Прњавор, РС – БиХ 95 I
4. Клавирски дуо „Ђина и Лена“

– Анђелина Ивковић – Клавир II

– Лена Дробњак – Клавир II

Класе, А.Јовановић и М.Манчић

МШ „Стеван Мокрањац“ – Пожаревац,

 

93 I
5. Клавирски дуо „Moderato“

– Сара Јелић – Клавир II

– Милица Савић – Клавир II

Класа Далиборка Ђаковић

ЈУ МШ „Константин Бабић“ – Прњавор, РС – БиХ 92 I
ДИСЦИПЛИНА ХАРМОНИКА

16.05.2024.

бодови  

награда

укупно
Први разред
1. Данило Милојкић 99 I – Лауреат
2. Страхиња Андрејић 98 I
3. Лазар Ђукић 97 I
4. Ђорђе Вујашевић 96 I
5. Андреј Костић 96 I
6. Симон Вујановић 95 I
7. Алекса Шиљић 95 I
8. Лазар Стојиљковић 95 I
9. Срђан Ивановић 94 I
10. Лазар Стојановић 94 I
11. Алекса Лазић 94 I
12. Вељко Јанковић 92 I
13. Данијел Обрадовић 92 I
14. Вукашин Батинић 90 I
Други разред
1. Душан Пешић 98 I
2. Мартин Живковић 97 I
3. Михајло Милановић 97 I
4. Марко Тасков 96 I
5. Павле Станчић 96 I
6. Димитрије Кеџић 95 I
7. Лазар Милојковић 95 I
8. Стефан Марковић 94 I
9. Матеја Лазић 93 I
10. Анђела Филиповић 92 I
11. Јована Павловић 91 I
12. Матија Ненадовић 91 I
13. Петра Павловић Вишњић 91 I
14. Теодора Дојчиновић 90 I
15. Душан Тадић 90 I
16. Виктор Ђорђевић 87 II
Трећи разред
1. Јован Пешић 99 I
2. Дамјан Перић 99 I
3. Иван Шекуларац 98 I
4. Mихаило Новаковић 97 I
5. Михајло Гашић 97 I
6. Никола Стоиљковић 96 I
7. Михајло Стевановић 95 I
8. Павле Павловић 94 I
9. Новица Срећковић 91 I
10. Давид Марић 90 I
11. Михајло Бранковић 89 II
12. Матија Станојевић 88 II
13. Илија Јовановић / /
Четврти разред
1. Душан Новаковић 97 I
2. Милосав Ивковић 96 I
3. Вељко Бојић / /
4. Томица Срећковић / /
Пети разред
1. Јован Димитријевић 94 I
2. Стефан Савић 92 I

 

ДИСЦИПЛИНА УПОРЕДНИ КЛАВИР

16.05.2024.

бодови награда
укупно
Први разред
1. Ива Костадиновић 99 I
2. Магдалена Маторчевић 99 I
3. Андрија Гајић 98 I
4. Јана Велашевић 98 I
5. Драгана Душић 97 I
6. Софија Михајловић 96 I
7. Теодора Петровић / /
Други разред
3. Елена Нинковић 96 I
2. Николина Благојевић 94 I
1. Николина Максимовић 92 I
5. Мирослав Црногорац 90 I
4. Даница Црногорац / /
  Трећи разред
1. Нина Вељовић 100 I – Лауреат
2. Милица Мишић 90 I
Четврти разред
1. Ружица Цвијетић 82 II
Први разред СМШ
1. Марија Стевановић 99 I
Други разред СМШ
1. Милица Даников 100 I – Лауреат
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР

17.05.2024.

бодови награда
укупно
Пети разред
16. Душан Стаменовић 100 I – Лауреат
14. Лара Литвак 99 I
15. Анђела Ђорић 99 I
12. Миа Радовановић 98 I
13. Бојана Пејчић 98 I
9. Тадија Матијашевић 96 I
10. Ива Салапура 96 I
11. Нина Босиљчић 96 I
7. Тара Миљковић 95 I
8. Лана Милијановић 95 I
6. Лара Зечевић 88 II
5. Тамара Марјановић 86 II
4. Даница Марковић 84 II
3. Милица Петровић 78 III
2. Наталија Грновић 76 III
1. Даница Џамбеговић / /
Шести разред
1. Александар Петровић Вавић 98 I
2. Неда Цветковић 95 I
3. Софија Мићевић 95 I
ДИСЦИПЛИНА КЛАВИР 17.05.2024. бодови награда
укупно
СМШ први разред
1. Јелена Тривунчић 100 I
2. Богдан Ковачев 99 I
3. Милан Поповић / /
4. Андрија Ранђић / /
5. Трејси Хуанг / /
СМШ други разред
1. Александар Ристић 100 I
2. Лука Игњатовић 75 III
3. Лана Стојаковић 65 Похвала
СМШ трећи разред
1. Леонтина Николић 96 I
2. Мила Илић 94 I
СМШ четврти разред
1. Јана Вучковић 100 I – Лауреат