Humanitarna akcija “Zajedno za Ljubicu” za našu učenicu III razreda gitare, Ljubicu Damnjanović

Dragi učenici, roditelji, kolege i prijatelji škole, obaveštavamo vas da je od danas, u našoj školi postavljena kutija za dobrovoljne priloge, koji se prikupljaju za našu učenicu 3. razreda gitare, LjUBICU DAMNjANOVIĆ.

Kao što znate, maloj Ljubici je potrebna naša pomoć kako bi se prikupila velika sredstva za nastavak lečenja protiv opake bolesti (tumora na mozgu) u inostranstvu.

Podsećamo vas i na humanitarni koncert “Zajedno za Ljubicu”, koji će se održati u Svečanoj sali naše škole, u utorak, 7. maja 2024. u 18:00. Tada će takođe biti moguće ubaciti dobrovoljni prilog, kao i svim ostalim radnim danima, kada je škola otvorena. Uplata je moguća i preko žiro-računa majke – detalji su u galeriji fotografija.

Zahvaljujemo unapred. Kolektiv OMŠ “Stevan Hristić” Mladenovac