Dana 7.5.2024. održan je humanitarni koncert “Za našu Ljubicu”

Dana 7.5.2024. s početkom u 18:00 održan je koncert humanitarnog karaktera, “Za našu Ljubicu”, koji je za cilj imao prikupljanje sredstava za lečenje naše učenice III razreda, Ljubice Damnjanović. U prepunoj sali naše muzičke škole, okupila se brojna publika, koja je tokom celovečernjeg koncerta uživala nastupima naših učenika. Učestvovali su učenici svih instrumentalnih odseka, vokalnih odseka, odseka za uporedni klavir, orkestar gitara, hor pripremnog razreda pod rukovodstvom prof. Ane Jovanović i hor OMŠ pod rukovodstvom prof. Stefana Nenadovića. Zahvaljujemo svim učenicima i kolegama koje su uzeli učešće u ovom koncertu, a zahvaljujemo i mnogobrojnoj publici na odzivu i dobrovoljnim prilozima, koji će po završetku humanitarne akcije biti uplaćeni na žiro-račun roditelja male Ljubice.