Резултати пријемног испита за упис у I разред ОМШ – шк. 2024/25.

upis u I razred

Доносимо списак кандидата који су положили пријемни испит за упис у I разред ОМШ и који стичу право да се упишу у ОМШ “Стеван Христић” Младеновац као редовни ученици.

Упис ученика у први разред извршиће се од 18. до 21. јуна 2024, у просторијама канцеларије директорке школе. Уколико су родитељи спречени да дођу у наведеним данима, упис се може извршити и у четвртак, 13. јуна 2024. или у понедељак, 17. јуна 2024. од 10,00 до 18,00 часова.

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за КЛАВИР
1. Гајић Димитрије
2. Урошевић Ивана
3. Ристић Јана
4. Величковић Виктор
5. Марковић Даница
6. Најић Дуња
7. Аџић Касија
8. Бошковић Данина
9. Антић Максим
10. Недељковић Петра
11. Перић Лана
12. Благојевић Урош
13. Николић Војин
14. Андрић Петар
15. Јуруковић Немања
16. Милићевић Доротеа
17. Андрић Сара

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за ХАРМОНИКУ
1. Радојичић Јован
2. Милинковић Коста
3. Катић Дуња
4. Драгањац Јанко
5. Ивановић Урош
6. Николић Страхиња
7. Станошевић Виктор

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за ВИОЛИНУ
1. Џелетовић Ана
2. Шабановић Круна
3. Радојевић Сара
4. Јанићијевић Лазар
5. Крсмановић Анђела

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за ГИТАРУ
1. Пејовић Игњат
2. Стевановић Николај
3. Тришић Јаков
4. Драгањац Сава
5. Јовановић Јован
6. Митровић Милош
7. Николић Петар
8. Вучић Лазар
9. Јовановић Василије
10. Чолић Тамара
11. Љубинковић Вукан
12. Штековић Владимир
13. Стевановић Љубица
14. Делић Вук

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за ФЛАУТУ
1. Тасић Калина
2. Скакун Ленка

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за КЛАРИНЕТ
1. Ивановић Деспот

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за СОЛО ПЕВАЊЕ
1. Андрејић Даница
2. Шепетковски Алексеј
3. Аврамовић Лена
4. Ружић Андреа
5. Орловић Сара
6. Старчевић Дуња

КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ за СРПСКО ТРАДИЦИОНАЛНО ПЕВАЊЕ
1. Стојановић Невена
2. Илић Дуња
3. Бојић Вељко
4. Симић Лена
5. Станошевић Невена
6. Антић Коста
7. Лазаревић Маша
8. Вукашиновић Уна
9. Милојевић Сара
10. Вуковић Ања